Grup Pilates Dersi

Grup Pilates Dersi

Pilates Pi olarak stüdyomuzun sunduğu imkânlardan en özeli trio yani üç kişilik  aletli pilates dersidir. Günümüzde çok az stüdyoda bulunan bu imkan ile, bedeninizde yarattığınız değişimi takip ederken diğer üyelerin bedenlerindeki değişimi de görme imkanı bulabilirsiniz. Eşiniz ya da arkadaşlarınızla paket olarak alabileceğiniz gibi, birebir yapılan birkaç özel dersten sonra oluşturulan gruplardan birine de dahil olabilirsiniz.

Üç kişinin aynı anda Kartal Reformer Pilates Aleti ile yaptığı bu derslerde, üyelerin yaş, kilo ve cinsiyetinin birbirlerine eşit olması gerekmez. Üyeler, deneyimli eğitmenlerin yönlendirmeleri sayesinde, Reformer Pilates Aletinin farklı direnç seviyeleri ayarlanarak aynı hareketleri yapabilirler. Reformer Aleti ile Pilates yapanlar çok kısa sürede bedenlerindeki değişimi gözlemleyebilirler. Değişik direnç seviyelerine sahip yayların kaslara uyguladığı kuvvetle beklenenden daha kısa bir süre içerisinde vücutlarının dayanıklılığı artacaktır.

Kartal Pilates dersi reformer Aleti, Aletli Pilates yapılırken en çok kullanılan araçlardan birisidir. Maksimum üç kişinin katılımı ile yapılan dersler, üyelerin herbirinin özel ihtiyaçlarına yönelik olarak düzenlenmektedir. Alanında uzman eğitmenler tarafından yaptırılan üç kişilik Reformer Aletli Pilates dersleri, ekonomik olarak uygun olmasının yanı sıra, kalabalık pilates yapmanın neşesi içinde geçmektedir.